unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home

Група електронних вимірювань Agilent стає незалежною компанією | Keysight Technologies.

Головна > Keysight Technologies > Аналізатори спектру та сигналів

N9032B Аналізатор сигналів PXA, від 2 Гц до 26,5 ГГц

N9032B

Призначений для вирішення завдань при роботі з обладнанням з високою пропускною здатністю, таких як агрегування несучих 5G та тестування підсилювачів, використання бездротових мереж 802.11ax/be, супутників, радарів та засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ), аналізатор сигналів Keysight N9032B PXA серії X забезпечує найширшу смугу пропускання у своєму класі.

Наші вимірювальні програмні застосунки допоможуть вам оптимізувати найскладніші розробки і бути в курсі останніх вимог. Найкращі характеристики відображуваного середнього рівня шуму (DANL) при свіпуванні, величини модуля вектора помилки (EVM) та чутливості, реалізовані в компактному корпусі заввишки 4U.

Основні можливості

  • Готові до використання вимірювальні застосунки PathWave серії X та програма векторного аналізу сигналів PathWave 89600, що дозволяє забезпечити відповідність стандартам та багато іншого
  • Опція смуги пропускання до 2 ГГц доступна всіх моделей
  • Відмінна швидкість пошуку паразитних сигналів і найкращий в галузі відображуваний середній рівень шуму (DANL) при свипуванні
  • Найкращі в галузі залишкове значення вектора помилки (EVM) та чутливість
  • Легка заміна аналізаторів спектру, що встановлюються у стійку, та компактний корпус заввишки 4U
  • Підвищення точності на порядок за допомогою калібратора вимірювальних приймачів U9361 RCal

Вимірювальні застосунки

Вимірювальні застосунки Keysight PathWave серії X враховують мінливі вимоги до вимірювань відповідно до найновіших стандартів зв'язку. Отримайте готові до використання вимірювальні застосунки для стільникового зв'язку, бездротового зв'язку, РЕБ, радіолокації, супутникового зв'язку та програм загального призначення.

Програмне забезпечення 89600 PathWave VSA є вичерпним набором інструментальних засобів для демодуляції та векторного аналізу сигналів. Завдяки підтримці більш ніж 75 стандартів сигналів та типів модуляції, ці інструменти дозволяють досліджувати практично всі аспекти сигналу та оптимізувати ваші найсучасніші розробки.

Бездротовий та стільниковий зв'язок

Більш широка смуга аналізу стає дедалі важливішою для визначення характеристик наступного покоління бездротових та комунікаційних пристроїв. Тепер ви можете отримати ідеальне компактне рішення з чудовою продуктивністю, що задовольняє ваші вимоги до широкої смуги пропускання на низьких частотах для визначення характеристик пристроїв.

Аналізатор сигналів N9032B PXA серії X забезпечує смугу аналізу до 2 ГГц на всіх моделях, включаючи економічну модель з максимальною частотою 8,4 ГГц. Ідеально підходящий для визначення характеристик пристроїв 802.11be та 5G NR FR1, аналізатор N9032B PXA надає вам більше можливостей для оптимізації DANL та динамічного діапазону завдяки унікальному вхідному інтерфейсу передачі сигналу. Новий потужний процесор дозволяє на 40% швидше отримувати корисну інформацію та підтримує вимірювальні програмні застосунки PathWave серії X та програму векторного аналізу сигналів PathWave 89600.

Супутниковий зв'язок

Сучасні системи супутникового зв'язку вимагають складнішого підходу до визначення характеристик широкосмугових компонентів - такого, що підтримує широку смугу аналізу навіть на низьких частотах. Складні випробувальні установки вносять похибки вимірювання і збільшують час вимірювання.

Завдяки скоригованій смузі аналізу до 2 ГГц аналізатор N9032B PXA забезпечує найкращі у своєму класі DANL та EVM при свіпуванні. Калібратор RCal підвищує точність без необхідності складного калібрування системи.

Радіолокаційні системи та засоби радіоелектронної боротьби

Для тестування нових, складних і високоефективних радарів потрібен набагато нижчий відображуваний середній рівень шуму (DANL) для більш швидкого пошуку паразитних сигналів, ніж раніше. Аналізатор N9032B PXA з відмінним DANL, швидшим пошуком паразитних сигналів та розширеною смугою пропускання скорочує час тестування.

Завдяки винятковому динамічному діапазону можна візуалізувати широкосмугові та динамічні сигнали зі смугою пропускання до 2 ГГц. Завдяки компактній конструкції висотою 4U вам більше не доведеться жертвувати продуктивністю заради простору в лабораторії.

Технічні характеристики

Діапазон частотВід 2 Гц до 26,5 ГГц
Середній рівень власних шумів (1 ГГц)-174 дБм
Макс. смуга аналізу / пропускання2 ГГц
Опції розширення смуги аналізу:1, 1,5, та 2 ГГц
Опції розширення діапазону частот:Від 2 Гц до 8,4, 13,6 та 26,5 ГГц
Фазовий шум на частоті 1 ГГц при відстройці 10 кГц-136 дБн/Гц
Інтермодуляц. спотвор. 3-го порядку на частоті 1 ГГц+22 дБм

Технічні характеристики (англ.) pdf

Посібник з конфігурування (англ.) pdf