unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home
обладнання Viavi
Головна > Viavi > Оптоволокно
Оптоволокно
Тестування в польових умовах
Viavi пропонує повний набір портативних інструментів для тестування волоконно-оптичних мереж, що забезпечують усі етапи існування мережі від побудови та здачі в експлуатацію до поточного супроводу та досягнення гарантованої якості послуг. Обладнання Viavi включає як прості компактні пристрої для оптоволоконних мереж, так і гнучкі, масштабовані контрольно-вимірювальні платформи для прискорення розгортання мереж, скорочення трудовитрат на їх експлуатацію та підвищення якості послуг.
Оптичні рефлектометри
Універсальний оптичний MTS-8000
Найновіша розробка корпорації Viavi у сфері рефлектометрії.
Модульна конструкція оптичного рефлетометра MTS-6000 відкриває широкий ряд можливостей для використання, а більш ніж 40 різних модулів дозволяють виконати практично будь-які контрольно-вимірювальні завдання у даному середовищі без додаткових витрат на дорогі спеціалізовані прилади.
Компактна платформа для тестування мереж MTS-6000A
Модульна багатофункціональна тестова платформа оптоволоконного та мережевого інтерфейсу дозволяє проводити найширший ряд тестів оптоволокна та мереж.
Платформа тестування оптоволокна MTS-4000 V2
Модульна платформа тестування, призначена для монтажу, введення в експлуатацію та технічного обслуговування волоконно-оптичних мереж.
Аналізатор "останньої милі" MTS-4000 Viavi (Acterna)
Новейший анализатор "последней мили" MTS-4000 прекрасно подходит для решения всех задач, возникающих при строительстве и эксплуатации городских сетей связи. "" MTS-4000 Viavi (Acterna)
Новітній аналізатор "останньої милі" MTS-4000 чудово підходить для вирішення всіх завдань, що виникають під час будівництва та експлуатації міських мереж зв'язку. Компанія Viavi розробила вимірювальну платформу, яка повністю задовольняє всі вимоги, що пред'являються до приладів для застосування на "останній милі".
Портативний модульний аналізатор MTS-2000
Інструмент для різних вимірювань оптоволокна спрощує та прискорює тестування у польових умовах
Портативний немодульний рефлектометр SmartOTDR
Доступний, простий у використанні пристрій для фахівців будь-якого рівня, з можливістю надійного бездротового підключення, що дозволяє збільшити продуктивність.
Оптичні мультиметри
Optimeter
Тестування та сертифікація «останньої милі» FTTx-мереж. Зручний у використанні інтелектуальний вимірювальний прилад для оптоволокна, що виконує повну сертифікацію і пошук несправностей оптоволокна менш ніж за 1 хвилину.
Аналізатор двосторонніх внесених втрат OFI-2000
Оптичний тестер OFI-2000 призначений для професійного будівництва, контролю, обслуговування та ремонту великих оптичних мереж. Повністю автоматизовані двосторонні вимірювання затухання в оптичному кабелі та вимірювання довжини оптичного кабелю для телекомунікаційних застосувань, а також CATV, DWDM та PON роблять прилад незамінним помічником при інсталяції оптичних мереж зв'язку.
Оптичні тестери OLT-55 і ORL-55 SMART Viavi
Оптичні тестери OLT-55 та ORL-55 призначені для тестування та інсталяції оптичних ліній зв'язку FTTX, BPON / EPON / GPON мереж. OLT-55 поєднують у собі джерело і вимірювач оптичної потужності, ORL-55 - оптичне джерело, вимірювач потужності і вимірювач зворотних втрат.
Оптичні тестери OCC-55/56 SMART Viavi
Оптичні тестери OCC-55 та OCC-56 призначені для інсталяції та налаштування СWDM/DWDM систем.
Оптичні телефони/тестери
Оптичний телефон OTS-55 SMART Viavi
Оптичний телефон OTS-55 призначений для обміну голосовою інформацією між операторами під час монтажу та обслуговування оптоволоконних мереж.
Джерела випромінювання
Лазерні джерела оптичного випромінювання (OLS-55, OLS-56)
OLS-55 та OLS-56 SMART джерела оптичного випромінювання розроблені для інсталяції та тестування оптичних систем зв'язку, зокрема PON мереж та Gigabit Ethernet. Вони поєднують у собі необхідну гнучкість та функціонал для тестування, установки та технічного обслуговування одномодових і багатомодових волоконно-оптичних мереж.
Перенастроювані лазерні джерела (TLS-55L, TLS-55C)
TLS-55 - найкомпактніше оптичне джерело лазерного випромінювання з плавним настроюванням. Призначений для настроювання каналів в мережах ROADM, з підтримкою довжин хвиль C-band і L-band діапазонів.
Широкосмугові оптичні джерела (OBS-55, OBS-550)
OBS (Optical Broadband Source) – 55 належить до сімейства компактних і зручних приладів SMART HANDHELDS і має всі переваги даної серії.
Дане джерело генерує оптичне випромінювання в широкому спектрі з піком на довжині хвилі 1550 нм і вихідною потужністю ~0 dBm і застосовується при проведенні вимірювань поляризаційно-модової дисперсії (PMD) або під час перевірки xWDM ущільнених каналів на оптоволокні.
Лазерні джерела випромінювання SmartPocket OLS-34/35/36
У комбінації з вимірювачем оптичної потужності SmartPocket OLP-34/35/38 можуть автоматично вимірювати внесені втрати в одномодовому і багатомодовому оптичному кабелі на всіх доступних для приладу довжинах хвиль.
Лазерні джерела випромінювання SmartPocket V2 OLS-34/35/36
Лінійка недорогих портативних джерел оптичного випромінювання для установки та обслуговування одномодових та багатомодових волоконно-оптичних мереж.
Вимірювачі оптичної потужності
Оптичні тестові набори
SmartPocket V2 OMK-34V2/-35V2/-36V2/-38V2
Широкосмугові вимірювачі потужності
SmartPocket V2 OLP-35V2/-35SC/-38V2
Селективні вимірювачі потужності PON
SmartPocket V2 OLP-37XV2.
USB вимірювачі потужності MP-60 та MP-80 Viavi
USB вимірювачі потужності MP-60 та MP-80 – це мініатюрні пристрої, призначені для вимірювання потужності оптичного сигналу, які підключаються до ПК або ноутбука через USB порт.
Вимірювач оптичної потужності OLP-55
Вимірювачі застосовуються спільно з джерелами випромінювання і дозволяють визначити рівень оптичного сигналу, а разом з ним і затухання в кабелі.
Вимірювач оптичної потужності OLP-57
Селективний вимірювач потужності призначений для застосування на мережах FTTX, BPON / EPON / GPON.
Вимірювачі оптичної потужності SmartPocket OLP-34/35/38
У комбінації з джерелом випромінювання SmartPocket OLS-34/35/36 може автоматично вимірювати рівень потужності та внесені втрати в одномодовому і багатомодовому оптичному кабелі.
Набори для тестування ВОЛЗ
Оптичні набори OMK-55 та ОМК-57
Оптичні набори OMK-55 призначені для інсталяції волоконно-оптичних мереж зв'язку. Набори ОМК-57 у своєму складі мають селективний вимірювач потужності OLP-57 та призначені для тестування мереж FTTx.
Оптичні набори SmartPocket OMK-34, OMK-35, OMK-36, OMK-38
складаються з джерела оптичного випромінювання та вимірювача потужності лінійки SmartPocket. Працюючи у парі, джерело та вимірювач потужності можуть проводити тестування в режимах Auto-λ та TwinTest.
Визначники обривів
Визначники обривів FFL-050 та FFL-100
Визначники обривів FFL-050 та FFL-100 призначені для локалізації вигинів, обривів та неоднорідностей в оптичному волокні.
Застосунки для рефлектометрії
Застосунки Smart Link Mapper (SLM) для рефлектометрії
Представлення подій опторефлектометрії у вигляді значків та негайне відображення результатів «пройшов / не пройшов» забезпечує зручність інтерпретації результатів рефлектометрії та аналізу.
Ідентифікатори оптоволокна
FI-60 Ідентифікатор активних волокон
Дозволяє легко визначити наявність передачі даних по оптичному кабелю без його відключення від обладнання, а також визначити рівень оптичної потужності сигналу.
FI-10/-11 Ідентифікатор оптичних волокон
Ідентифікує оптичні волокна, виявляючи оптичні сигнали, що передаються по одномодовому оптоволокну.