unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home
Головна > TESEQ > Генератори електромагнітних перешкод по ланцюгу живлення

NSG 3040A Імпульсний генератор перешкод до 4,8 кВ

NSG 3040A

Основні можливості

  • Все рішення в одному корпусі
  • Мікросекундні імпульсні перешкоди (МІП) до 4,8 кВ
  • Наносекундні імпульсні перешкоди (НІП) до 4,8 кВ/1 МГц
  • Тестування стійкості до порушення якості електроенергії (PQT) до 16 А / 300 В змінного та постійного струму
  • Простий у використанні 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран
  • Зміна параметрів у процесі тестування
  • Широкий вибір додаткового приладдя для випробувань

Огляд

Новий NSG 3040A від Teseq - це простий у використанні багатофункціональний імпульсний генератор, який імітує вплив електромагнітних перешкод для тестування стійкості до перешкод відповідно до міжнародних, національних стандартів і стандартів виробників, включаючи новітні стандарти IEC/EN.

Система NSG 3040A розроблена для виконання вимог щодо проведення випробувань на електромагнітну сумісність (ЕМС) при випробуваннях на маркування СЕ, які зазвичай включають в себе імпульсні комбіновані хвилі (МІП), імпульси електричного швидкого перехідного процесу (НІП) і тестування стійкості до порушення якості електроенергії ( PQT).

Істотні можливості розширення дозволяють налаштувати систему для набагато ширшого спектру застосувань. Маючи інноваційну модульну конструкцію, NSG 3040A є універсальною системою, яка може бути налаштована для базових потреб тестування та розширена для задоволення потреб сучасних випробувальних лабораторій.

Використовуючи найсучасніші компоненти, автономні модулі встановлюють нові стандарти щодо комутації та фазової точності і перевищують вимоги існуючих стандартів.

7-дюймовий сенсорний дисплей з чудовою контрастністю та кольором полегшує управління NSG 3040A. Для швидкого та ефективного введення даних пристрої введення мають вбудовану клавіатуру та коліщатко з додатковими клавішами для регулювання чутливості.

Щоб досягти швидких і надійних результатів у середовищі розробки, можна запустити стандартизований тест лише кількома клацаннями миші, використовуючи вбудовану функцію Test Assistance (TA). Зручні сенсорні кнопки роблять значення кожного параметра добре видимим і дозволяють користувачеві швидко вибирати та змінювати всі налаштування. Стилус не потрібний, а функції лінійної зміни (ramp) можна запрограмувати швидко та легко.

Можуть бути створені багатоетапні процедури тестування, їх послідовність або значення параметрів можуть бути легко змінені. В експертному режимі користувачі можуть вручну змінювати параметри, використовуючи коліщатко, поки йде тестування, що забезпечує ефективне та швидке визначення критичних порогових значень.

NSG 3040A має порт Ethernet для управління з зовнішнього комп'ютера. Керуюче програмне забезпечення на основі Windows спрощує програмування тестів та складання послідовностей тестів з різними типами тестів. Звіти про випробування можуть створюватися під час випробувань, що дозволяє оператору вводити результати спостережень в ході випробувань та підвищує ефективність довгострокових випробувань.

Стандарти

Базові стандарти IEC/EN: IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-9, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-29

Загальні стандарти IEC/EN: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2

Докладніше (англ.) pdf