unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home
Головна > TESEQ > Генератори електромагнітних перешкод по ланцюгу живлення

NSG 3060A Імпульсний генератор перешкод до 6,6 кВ

NSG 3060A

Основні можливості

  • Все рішення в одному корпусі
  • Мікросекундні імпульсні перешкоди (МІП) до 6,6 кВ
  • Напруга дзвінкої хвилі до 6,6 кВ
  • Наносекундні імпульсні перешкоди (НІП) до 4,8 кВ/1 МГц
  • Тестування стійкості до порушення якості електроенергії (PQT) до 16 А / 300 В змінного та постійного струму
  • Простий у використанні 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран
  • Зміна параметрів у процесі тестування
  • Широкий вибір додаткового приладдя для випробувань

Огляд

Новий генератор для випробувань на стійкість до кондуктивних перешкод NSG 3060A від Teseq виводить на новий рівень перевірену, зручну для користувача конструкцію дуже успішної серії NSG 3000. Цей інноваційний дизайн використовує модульну архітектуру для забезпечення універсальної системи, яка може бути налаштована для базових потреб тестування та розширена для задоволення потреб сучасних випробувальних лабораторій.

NSG 3060A, розроблений для відповідності вимогам CE та ANSI C62.41, виконує випробування на імпульсні комбіновані хвилі (МІП), дзвінкі хвилі та імпульси електричного швидкого перехідного процесу (НІП), а також тестування стійкості до порушення якості електроенергії (PQT).

Істотні можливості розширення дозволяють налаштувати систему для набагато ширшого спектру застосувань. Використовуючи найсучасніші компоненти, автономні модулі встановлюють нові стандарти щодо комутації та фазової точності і перевищують вимоги існуючих стандартів.

Завдяки потужним процесорам NSG 3060A може повністю відповідати унікальним вимогам щодо узгодження, зазначеним у ANSI C62.41. Цей стандарт вимагає, щоб амплітуда імпульсу підлаштовувалась під положення фази імпульсу в мережі змінного струму і для амплітуди напруги мережі.

7-дюймовий сенсорний дисплей з чудовою контрастністю та кольором - найяскравіша особливість нового NSG 3060A. Для швидкого та ефективного введення даних пристрої введення мають вбудовану клавіатуру та коліщатко з додатковими клавішами для регулювання чутливості.

Зручний графічний дисплей прискорює налаштування тестів. Значення кожного параметра добре видно, і всі налаштування можна швидко вибрати та змінити за допомогою сенсорних кнопок великого розміру. Стилус не потрібний, а функції лінійної зміни (ramp) можна запрограмувати швидко та легко.

Можна створювати багатоетапні тестові процедури та легко змінювати їх послідовність або значення параметрів. Користувачі можуть вручну змінювати параметри, використовуючи коліщатко, поки йде тестування, що забезпечує ефективне та швидке визначення критичних порогових значень.

Функція Test Assistance (TA) дозволяє користувачам запускати стандартизоване тестування лише кількома клацаннями миші, щоб досягти швидких та надійних результатів у середовищі розробки.

NSG 3060A має порт Ethernet для управління з зовнішнього комп'ютера. Керуюче програмне забезпечення на основі Windows спрощує програмування тестів і дозволяє складати послідовності тестів з різними типами імпульсів. Звіти про випробування можуть створюватися під час випробувань, що дозволяє оператору вводити результати спостережень в ході випробувань та підвищує ефективність довгострокових випробувань.

Стандарти

Базові стандарти IEC/EN: IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-9, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-12, IEC 61000-4-29

Загальні стандарти IEC/EN: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2

Телекомунікації / ITU (МСЕ): ITU-T K.17, ITU-T K.20, ITU-T K.28, ITU-T K.45

Докладніше (англ.) pdf