unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home
Головна > TESEQ > Імітатори електростатичних розрядів

NSG 437 Імітатор електростатичних розрядів до 30 кВ

NSG 437

Основні можливості

  • Повітряний та контактний розряд до 30 кВ
  • Управління через кольорову сенсорну панель
  • Удосконалена функція утримання напруги
  • Журнал операцій
  • Полегшена версія з безкомпромісними характеристиками
  • Сумісний з величезною кількістю OEM та міжнародних стандартів
  • Легко та швидко взаємозамінні схеми розряду
  • Детектор розряду

Огляд

Ергономічний дизайн та вдосконалена функціональність. Імітатор NSG 437 сконструйований таким чином, щоб зручно лежати в руці оператора, при цьому умови експлуатації постійно відображаються на яскравому, чіткому кольоровому сенсорному дисплеї. NSG 437 повністю відповідає вимогам усіх міжнародних стандартів. Завдяки наявності більш ніж 60 додаткових розрядних схем на сьогоднішній день NSG 437 відповідає будь-якому зі стандартів в автомобілебудуванні.

Імітатор простий, зручний та безпечний у використанні. Широкий набір значень параметрів, включаючи вибір полярності, вільно коригувану частоту повторення імпульсів, функції лічильника та виявлення розряду, доступні до максимальної розрядної напруги.

Кольоровий сенсорний дисплей і клавіатура для введення параметрів показують точні дані про поточне функціонування та випробувальні дані обраною користувачем мовою для зручної та безпечної роботи в усьому світі. Імітатор містить можливість вибору змінного порогу для точного виявлення помилок обладнання під час розряду. Ця функція виявлення може бути вимкнена при випробуваннях обладнання з непровідними поверхнями, такими як пластмасові корпуси.

Попередньо запрограмовані параметри налаштувань згідно з IEC 61000-4-2 та ISO 10605 гарантують, що імітатор автоматично правильно налаштований та встановлений належний розрядний ланцюг. Фактичне значення RC постійно відображається на дисплеї. Високовольтні розрядні елементи в цілісних литих корпусах гарантують відсутність витоку струмів та іонізації.

Точно підібрані поєднання елементів RC ланцюга гарантують забезпечення необхідних параметрів форми розрядного імпульсу. Унікальний журнал операцій дозволяє здійснювати перегляд типів та числа імітацій ЕСР шляхом прокручування, для оцінки того, що і в який часовий проміжок було випробувано.

Стандарти

Автомобільні стандарти: ISO 10605

Базові стандарти IEC/EN: IEC 61000-4-2

Докладніше (рос.) pdf

Докладніше (англ.) pdf

Інструкція з експлуатації (рос.) pdf