unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home
Головна > TESEQ > Імітатори електростатичних розрядів

NSG 438 Імітатор електростатичних розрядів для автопрому

NSG 438

Основні можливості

  • Повітряний та контактний розряд до 30 кВ
  • Батарея випробувана на 30 000 розрядів при напрузі 30 кВ
  • Управління через кольорову сенсорну панель
  • Удосконалена функція утримання напруги
  • Журнал операцій
  • Сумісний з величезною кількістю OEM та міжнародних стандартів
  • Вбудована процедура самокалібрування ISO

Огляд

Ергономічний дизайн та вдосконалена функціональність. Імітатор NSG 438 сконструйований таким чином, щоб зручно лежати в руці оператора, при цьому умови експлуатації постійно відображаються на яскравому, чіткому кольоровому сенсорному дисплеї. NSG 438 повністю відповідає вимогам усіх міжнародних стандартів. Завдяки наявності більш ніж 60 додаткових розрядних схем на сьогоднішній день NSG 438 відповідає будь-якому зі стандартів в автомобілебудуванні.

Імітатор простий, зручний та безпечний у використанні. Широкий набір значень параметрів, включаючи вибір полярності, вільно коригувану частоту повторення імпульсів, функції лічильника та виявлення розряду, доступні до максимальної розрядної напруги.

Кольоровий сенсорний дисплей і клавіатура для введення параметрів показують точні дані про поточне функціонування та випробувальні дані обраною користувачем мовою для зручної та безпечної роботи в усьому світі. Імітатор містить можливість вибору змінного порогу для точного виявлення помилок обладнання під час розряду. Ця функція виявлення може бути вимкнена при випробуваннях обладнання з непровідними поверхнями, такими як пластмасові корпуси.

Попередньо запрограмовані параметри налаштувань згідно з IEC 61000-4-2 та ISO 10605 гарантують, що імітатор автоматично правильно налаштований та встановлений належний розрядний ланцюг. Фактичне значення RC постійно відображається на дисплеї. Високовольтні розрядні елементи в цілісних литих корпусах гарантують відсутність витоку струмів та іонізації.

Точно підібрані поєднання елементів RC ланцюга гарантують забезпечення необхідних параметрів форми розрядного імпульсу. Унікальний журнал операцій дозволяє здійснювати перегляд типів та числа імітацій ЕСР шляхом прокручування, для оцінки того, що і в який часовий проміжок було випробувано.

Стандарти

Автомобільні стандарти: ISO 10605

Базові стандарти IEC/EN: IEC 61000-4-2

Докладніше (англ.) pdf